Miss Bum Bum, e çmendur pas Messit (Foto)

Totalisht e zhveshur dhe me trupin e pikturuar më “uniformën” e ekipit të Barcelonës dhe fanellën e Messi-t.

ShowBiz

27/01/2016 08:08

Kjo është mënyra më të cilën Miss Bum Bum, Suzy Cortez, ka vendosur të mbështesë ekipin e saj të zemrës dhe superyllin argjentinas, Lionel Messi.

Femra me të pasmet më të bukura në Brazil për 2015-ën vjen me një fototsesion tepër provokues, ku tregon asetet e saj, ndërsa trupi i saj mbulohet vetëm nga piktura.

Cortez ka treguar kështu se është një fanse e zjarrtë e ekipit katalanas.