Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar” – Lajmi.net
Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti vijnë me ‘coverin’ e ri “E dashuruar”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:09, 8 November 2018
Vijnë me cover të ri muzikor.

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan lajmi.net

Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy artistët gjilanas.

Pritet që projekti të pëlqehet nga publiku dhe fansat e dyshes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO