Miriam Canin se keni parë kurrë kështu dhe do befasoheni – Lajmi.net
Miriam Canin se keni parë kurrë kështu dhe do befasoheni
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:59, 7 November 2018
Nuk e keni parë asnjëherë kaq sensuale dhe do befasoheni.

Artistja nga Shqipëria, Miriam Cani këtë herë ka befasuar ndjekësit me imazhin e fundit që solli, shkruan lajmi.net

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet tejet joshëse në një kostum të bardhë, e që zbulon pak nga gjoksi i saj.

Një imazh të tillë nuk jemi mësuar të shohim nga ajo por gjithsesi se duket tejet atraktive dhe mjaft në formë.

Miriami që disa vite është e martuar me kantautorin, Alban Skenderaj me të cilin ka edhe një vajzë të vogël të quajtur, Amelia. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#UnreleasedPics of a great shoot

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO