Miratohet formimi i Komisionit Hetimor për dëbimin e shtetasve turq – Lajmi.net
Miratohet formimi i Komisionit Hetimor për dëbimin e shtetasve turq
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 11:16, 17 April 2018
Me 66 vota pro Kuvendi i Kosovës ka miratuar formimin e Komisionit Hetimor në lidhje me ndriçimin e rastit të dëbimit të gjashtë shtetasve turq.

Nga 71 deputetët që morën pjesë në votim, 66 votuan pro, ndërsa pesë kundër./Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO