Miranda sensuale

Ajo nuk do të jetë mikpritëse në ceremoninë e Golden Globes, por kjo nuk e ndal modelen Miranda Kerr që ta shfaq anën e saj seksuale, pas ndejës së mbajtur të dielën mbrëma, në InStyle e Warner Bros. Ish modelja e Victoria’s Secret, e cila u nda nga bashkëshorti Orlando Bloom vitin e kaluar, ishte…

ShowBiz

13/01/2014 21:00

Ajo nuk do të jetë mikpritëse në ceremoninë e Golden Globes, por kjo nuk e ndal modelen Miranda Kerr që ta shfaq anën e saj seksuale, pas ndejës së mbajtur të dielën mbrëma, në InStyle e Warner Bros.

Ish modelja e Victoria’s Secret, e cila u nda nga bashkëshorti Orlando Bloom vitin e kaluar, ishte në qendër të vëmendjes me një fustan të zi, i cili tregonte më shumë se që duhej.

Modelja australiane e vërtetoi edhe një herë se është në formë të mirë fizike dhe bukuria e saj e padiskutueshme e bën për vete secilin mashkull.