Miranda Kerr sulmohet në tepihun e kuq (Foto)

Sulm në tapetin e kuq, Miranda Kerr viktimë e Sediuk.

ShowBiz

09/10/2015 23:05

Vitali Sediuk është rikthyer sërish në aksion… Për të gjithë ata që nuk e mbajnë mend se kush është ky djalë, ju kujtojmë se në vitin 2014 ai tentoi të puthte Kim Kardashian.

Ndërsa këtë herë viktima e tij e radhës është një tjetër bukuroshe, modelja australiane Miranda Kerr.

Vitali tentoi të merrte një puthje nga 32-vjeçarja në sfilatën e “Louis Vuitton në Paris”.

Por siç mund të jeni të sigurt pa qenë prezent për veprimet e saj, Miranda nuk ishte e interesuar dhe e refuzoi./mapo

miranda kerr dhe vitali

Miranda kerr

Vitalli dhe Miranda Kerr

kim Kardashian