MIRAGE: Zanfina Ismaili, Besnik Qaka, Nikka, Kidda, “O sa mirë”, Kë zgjedh Arjola

19:40 | 9 Nentor 2018

Emisioni “Mirage” edhe sonte solli më të rejat nga bota e shoubizit.

Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë të premte ka përgatitur storie interesante me emrat e njohur të shoubizit.

Sonte në “Mirage” kishit mundësi të mësoni më shumë rreth:

-Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen e saj 11 vjeçare;

-Prapaskenat e serialit “O sa mirë”;

-“Ani mori nuse”, kënga që u bë mollë sherri në mes Besnikut dhe Nikkës;

-Reperi Kidda zbulon domethënien e emrit të tij artistik;

-Në rubrikën “Kë zgjedh” këtë javë përgjigjet Arjola Demiri.

Më poshtë mund t’i ndiqni storiet e përgatitura nga “Mirage”. /Lajmi.net/