“Mirage” vjen sonte në orën 19:00 me këto materiale

12:05 | 9 Nentor 2018

Emisioni “Mirage” që është prodhim i lajmi.net edhe këtë javë ju sjell shumë të reja nga bota e showbizzit.

Edhe sonte (e premte), në “Mirage” do të keni mundësinë të shikoni intervista dhe storie mjaft interesante, shkruan lajmi.net

Më poshtë mund ta kuptoni se kush është mysafir këtë javë:

1.Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen e saj 11 vjeçare

2. Prapaskenat e serialit “O sa mirë”

3. “Ani mori nuse”, kënga që u bë mollë sherri në mes Besnikut dhe Nikkës

4. Reperi Kidda zbulon domethënien e emrit të tij artistik

5. Në rubrikën “Kë zgjedh” këtë javë përgjigjet Arjola Demiri

Emisionin e plotë mund ta ndiqni nga ora 19:00 në faqen e lajmi.net në Facebook, si dhe më pas të gjitha materialet do t’i gjeni në kanalin zyrtar të lajmit në YouTube.

Autor dhe gazetar i këtij emisioni është Butrint Pasjaqa. /Lajmi.net/