MIRAGE: Elita Rudi flet për herë të parë për dashurinë me Gjikon (Video)

Moderatorja Elita Rudi ishte e ftuar në emisionin e shoubizzit Mirage, i cili është prodhim i lajmi.net.

ShowBiz

14/07/2017 20:39

Elita rrëfeu për herë të parë për lidhjen me reperin Gjiko, duke zbuluar shumë detaje nga dasma e tyre.

Ndër të tjera, ajo foli edhe rreth asaj se a po martohet me Gjikon, përgjigja e të cilës ishte mjaft interesante.

Në linkun e mëposhtëm, mund ta dëgjoni intervistën e Elitës dhe të mësoni se a po martohet ajo dhe Gjiko. /Lajmi.net/

YouTube player