Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Miqësorja mes Portugalisë dhe Kroacisë nuk dhuron fitues

22:42 | 6 Shtator 2018

Portugalia dhe Kroacia kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshje miqësore.

Finalistët e Kupës së Botës, kanë marrë një barazim në udhëtim te Portugalia.

Ivan Perisic me një gol të bukur i dhuroi epërsinë Kroacisë në minutën e 18’.

Portugalia arriti të barazonte rezultatin, kur Pepe shënoi për 1:1 në minutën e 32’./Lajmi.net/