Ministri grek Kotzias në një moment të sikletshëm në Shqipëri (Foto)

Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Nikolaos Kotzias ka pasur një axhendë të ngjeshur ditën e djeshme.

Lajme

07/06/2016 11:19

Momentet e sikletshme të tij, ishin jo vetëm kur hyri nga dera e pasme e ministrisë së Punëve të Jashtme të Shqipërisë dhe kjo për shkak të protestave të Çamëve, por edhe gjatë një interviste televizive.

1

Një femër i është afruar duke i bërë pak make up dhe Kotzias ka qeshur, kurse moderatori nuk ka përtuar ti bëjë disa foto. Në sy bie dhe reagimi i homologut shqiptar Bushati që ka kthyer kokën nga ana tjetër duke qeshur, në mënyrë që mos ta shohë Kotzias.