Mimoza Mustafa në mbështetje të Albin Kurtit

Mimoza Mustafa e ka mbështetur publikisht Kurtin.

ShowBiz

03/06/2020 22:40

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Mustafa edhe njëherë ka dalë në mbështetje të Albin Kurtit, shkruan lajmi.net.

Atë jemi mësuar shpesh ta shohim duke e bërë një gjë të tillë, andaj njësoj ka vepruar sërish.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram aty ku janë shkruar edhe disa fjalë.

“Ne vazhdojmë betejën, do të kthehemi përsëri e shumë shpejt- Albim Kurti”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

Sot, në Kuvendin e Kosovës është votuar qeveria e re në krye me Avdullah Hotin me 61 vota për, 24 kundër dhe 1 abstenim./Lajmi.net/