Të Infektuar: 102.742

Të Shëruar: 89.141

Të Vdekur: 2.105

Milot Rashica rikthehet në formacion, fillon nga minuta e parë

17:29 | 7 Prill 2021

Werder Bremen dhe Regensburg do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të çerekfinales në Kupën e Gjermanisë.

Një orë përpara ndeshjes, është publikuar edhe formacioni i skuadrës së Werder Bremen, shkruan lajmi.net.

Në këtë 11-she startuese shihet edhe inkuadrimi i Milot Rashicës nga minuta e parë.

Më poshtë mund të shihni edhe formacionin e plotë:/Lajmi.net/

Image