Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Milot Rashica ndan këtë moment me bashkëshorten

20:00 | 7 Prill 2020

Çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij Belkiz Kera shpesh publikojnë imazhe të ndryshme në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ishte Miloti ai i cili e ka ndarë me ndjekësit një imazh pranë gruas dhe çifti duket shumë mirë pranë njëri-tjetrit.

Duke qenë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, duken akoma më të lumtur./Lajmi.net/