Milionat nuk po ndalen për Encën

Nuk ka të ndalur.

ShowBiz

07/04/2018 20:21

Ndonëse kanë kaluar javë që kur Enca Haxhia ka lansuar këngën e re “Dua”, ajo prapë se prapë po vazhdon me sukseset e saj, shkruan lajmi.net

Tashmë, kënga e saj ka kaluar mbi gjashtë milionë klikime në Youtube për një periudhë kaq të shkurtë kohore.

E gjendur mes kritikave dhe komenteve negative, Enca përsëri nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga kjo që po bën./Lajmi.net/

YouTube player