Miliona sy u perlotën, mes tyre edhe ky vogëlush (Foto)

Mirënjohje për të gjithë ata Kuq e Zi ane e kënd botës që kanë qenë janë dhe do të jenë me zemer dhe shpirt me Kombëtare.

Sport

09/10/2015 01:12

Humbja e Shqipërisë përballë Serbisë ka lënë një dëshpërim të thellë në mesin e shumë tifozëve shqiptarë, shkruan TetovaSot.

Shumë tifozë janë pikëlluar nga humbja e trishtë e minutave të fundit, ku kombëtarja jonë humb nga Serbia me rrezulltat 0-2.

Trishtimi shihet edhe tek vogëlush i cili ka shpërthyer në lotë, duke shtërnguar flamurin kombëtar shqiptar./TetovaSot/

voglushi1