Miliarderja Kendall Jenner s’di të presë një kastravec

“Keeping Up With the Kardashians” po vazhdon sezonen e radhës të transmetimit.

ShowBiz

13/05/2022 17:59

Në episoden e fundit vëmendje mori Kendall Jenner, shkruan lajmi.net.

Kendall u bë objekt talljeje në rrjete sociale pasi nuk diti ta priste një kastravec.

Ajo e mban kastravecin në mënyrë të çuditshme teksa i thotë të ëmës se di ta bëjë dhe se është diçka tejet e lehtë.

Kris Jenner, mamaja e 5 vajzave ndër më të pasurat në botë e sheh të bijën e habitur në videon e re të bërë virale.

Për më shumë shikoni videon:  

@thekardashiansdaily

you go girl #kendalljenner #krisjenner #fyp #kardashians #thekardashians #hulu #viral #trending #iconic

♬ original sound – thekardashiansdaily