Miliarderi iranian konfirmon ndarjen nga Morena Taraku?

Është emër shumë i lakuar në mediet rozë.

ShowBiz

23/06/2018 16:20

Së fundi, këngëtarja ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë për lidhjen me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani, shkruan lajmi.net.

Madje kjo lidhje ishte konfirmuar në mënyrë indirekte nga vetë Sobhani, i cili në atë video kishte shkruar “Ti e di sa shumë të dua”.

Ishte Sasha ai i cili permes një statusi në llogarinë e tij në Instagram ka shtuar dyshimet se i ka dhënë fund lidhjes me bukuroshen shqiptare.

“Beqar dhe i lumtur”, ka shkruar ai në postimin e tij, ndërsa vihet re se dyshja më nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Se cila është e vërteta rreth kësaj çështjeje, mbetet të shihet ditëve në vazhdim. /Lajmi.net/