Milan vazhdon me formë të lartë në Serie A – Lajmi.net
Milan vazhdon me formë të lartë në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 22:20, 10 February 2019
Milan po vazhdon me fitore në Serie A.

Milan e ka mposhtur Cagliarin në kuadër të javës së 23-të në Serie A me rezultat, 3:0.

Rosonerët kaluan në epërsi fal autogolit të shënuar nga Ceppitelli në minutën e 13’-të, ndërsa Lucas Pauqeta e dyfishoi epërsinë (22’), raporton lajmi.net.

Piatek e vulosi fitoren e Milanit në minutën e 62’-të, e që është goli i katërt i tij në tre ndeshje për Milanin.

Pas kësaj xhiroje, Milan gjendet në vendin e katërt me 39 pikë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO