Milan shet ‘përforcimin e madh’ (FOTO)

Milan është i gatshëm ta shesë sulmuesin Luiz Adriano.

Merkato

21/12/2016 12:37

Luiz Adriano erdhi në Milan si përforcim i madh nga Shakhtar Donetsk.

Mirëpo, sulmuesi brazilian nuk ka arritur të lë gjurmët e pritura prej tij në San Siro.

Dhe, sipas medieve italiane ai afër transferimit në Spartak Moskë, përcjell “lajmi.net”.

Adriano edhe në të kaluarën ishte afër largimit nga Milan.

Por, tani duket i vendosur që të gjeje një skuadër të re gjatë afatit kalimtar të janarit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.