Milan po e thyen rekordin e transferimeve – Lajmi.net
Milan po e thyen rekordin e transferimeve
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 15:29, 12 February 2019
Milan duket se nuk është i frikësuar nga UEFA.

Milan po hetohet nga UEFA për shkelje të rregullit financiar, por që nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime.

Skuadra italiane e ka bërë si prioritet transferimin e Sergej Milinkovic-Savic nga Lazio, përcjell lajmi.net.

Mesfushori nuk është i lumtur te lacianët, andaj Milan i do shërbimet e tij në fund të sezonit.

Rosonerët duhet të shpenzojnë 100 milionë euro për t’i marrë shërbimet e tij, andaj duhet të sakrifikojnë disa lojtarë për ta realizuar këtë transferim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO