Milan pas Fellainit – Lajmi.net
Milan pas Fellainit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 11:00, 12 January 2019
Milan janë në kërkim të një mesfushori dhe duket se lojtarin e duhur e kanë gjetur në Manchester United.

“Rosonerët” po kërkojnë që të nënshkruajnë me Marouane Fellaini, raportojnë mediet belge, transmeton lajmi.net.

Me largimin e Jose Mourinhos nga pozita e trajnerit të United, me gjasë do të limitohen edhe minutat e Fellainit.

Milan po synon ta transferojë lojtarin gjatë afatit kalimtar të janarit, pasi më parë kishin dështuar ta transferojnë lojtarin.

Në garë për lojtarin janë edhe Porto dhe Guangzhou Evergrande që do t’i bëjnë konkurrencë Milanit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO