Milan në disavantazh, realizon Betis – Lajmi.net
Milan në disavantazh, realizon Betis
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:21, 8 November 2018
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Real Betis – Milan.

Janë vendasit ata që kanë krijuar epërsinë në minutën e 12’ me anë të reprezentuesit  argjentinas, Giovani Lo Celso.

Asistimi për golin erdhi nga Junior Firpo. Milan ka pësuar herët dhe me mungesën e Higuain shqetësimi është edhe më i madh.

Ky është goli i Lo Celso: /Lajmi.net/


 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO