Milan – Napoli, rekord nga Donnarumma – Lajmi.net
Milan – Napoli, rekord nga Donnarumma
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:37, 14 April 2018
Gianluigi Donnarumma do të jetë portieri më i ri që arrin shifrën e 100 paraqitjeve në Serie A.

Milan – Napoli, do të jetë ndeshje shumë e rëndësishme për Gianluigi Donnarumman.

Portieri i talentuar në takimin e së dielës në San Siro do ta zhvillojë ndeshjen e tij të 100-të në Serie A.

Në moshën 19 vjeç e 21 ditë, portieri i Milanit do të shënojë një rekord të rëndësishëm, përcjell “lajmi.net”.

Donnarumma do të jetë portieri më i ri që arrin shifrën e 100 paraqitjeve në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO