Milan mbetet në pritje, ja kur do të kthehet Conti – Lajmi.net
Milan mbetet në pritje, ja kur do të kthehet Conti
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:27, 14 September 2018
Milan pret rikuperimin e plotë të mbrojtësit, Andrea Conti.

Milan është duke punuar me qetësi duke pritur rikthimin e Andrea Contit nga lëndimi.

Mbrojtësi i krahut italian mungon tashmë një kohë të gjatë pas lëndimit të ri në ligamentet e gjurit.

Por, “Tuttosport” ka dhënë një parashikim në lidhje me rikthimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Milan shpreson në rikuperimin e tij të plotë për Superkupën e Italisë kundër Juventusit më 13 janar të vitit të ardhshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO