Milan ka një trajner të ri (FOTO)

Milan është i interesuar për angazhimin e Manuel Pellegrinit në postin e trajnerit.

Sport

08/06/2016 11:59

Milan është duke u bërë gati për ardhjen e pronarëve të rinj.

Por, me ta priten ndryshime edhe në postin e trajnerit.

Sipas mediave italiane, Milan është i interesuar për angazhimin e Manuel Pellegrinit në postin e trajnerit, përcjell “Lajmi.net”.

Pellegrini është i lirë pas largimit nga Manchester City.

Kurse, e ardhmja e tij mund të jetë në San Siro.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.