Milan barazon me Empolin (VIDEO)

Milan dhe Empoli i kanë ndarë pikët në kuadër të xhiros së 21 në Serie A.

Sport

23/01/2016 22:37

Milan ka barazuar me Empolin në udhëtim me rezultat 2:2.

Bacca dhe Bonaventura kanë shënuar për rossonerët, ndërsa Zielinski dhe Maccarone për skuadrën vendase.

YouTube player