Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Milan 3:0 Cagliari, notat e lojtarëve

22:46 | 10 Shkurt 2019

Milan e ka mposhtur Cagliarin në javën e 23-të në Serie A.

Milan fitoi 3 me 0 ndaj Cagliarit në kuadër të Serie A-së.

Lojtarët më të dalluar të ndeshjes ishin, Lucas Paqueta dhe Franck Kessie, që morën notën, 8.2, raporton lajmi.net.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Ceppitelli i Cagliarit, që mori notën 4.5.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/