Milan 3:0 Cagliari, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Milan 3:0 Cagliari, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Serie ASport 22:46, 10 February 2019
Milan e ka mposhtur Cagliarin në javën e 23-të në Serie A.

Milan fitoi 3 me 0 ndaj Cagliarit në kuadër të Serie A-së.

Lojtarët më të dalluar të ndeshjes ishin, Lucas Paqueta dhe Franck Kessie, që morën notën, 8.2, raporton lajmi.net.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Ceppitelli i Cagliarit, që mori notën 4.5.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO