Milan 1:1 Sassuolo, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Milan 1:1 Sassuolo, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:04, 8 April 2018
8 pikë larg zonës Champions, Milani rrezikon edhe këtë vit të mbesë jashtë Ligës së Kampionëve.

Milani ka marrë vetëm një pikë në shtëpi, duke barazuar 1-1 me Sassuolon – ndeshja e tretë me radhë pa fitore ( 2 barazime, 1 humbje).

Matteo Politano fillimisht shokoi vendasit, duke shënuar për 0-1 në minutën e 75-të, por një pikë ia siguroi Kuqezinjve Nikola Kalinic, i cili realizoi për 1-1 në minutën 85-të.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO