Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij Edlira, vizitojnë Fjolla Morinën

Fjolla Morina po vizitohet nga miqtë e saj.

ShowBiz

25/10/2020 09:53

Artistja shqiptare, Fjolla Morina, ka qenë e detyruar të qëndroj për afro 20 ditë në ‘arrest shtëpiak’ në një ndërtesë në Kukës, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo  pas dënimit që iu shqiptua si pasojë e gjetjes së armëve në një kontroll në pikën kufitare në Morinë.

Atje Fjolla po vizitohet nga të afërmit e miqtë e së fundmi ishte Milaim Zeka ai i cili e ka vizituar këngëtaren, së bashku me bashkëshorten e tij Edlirën.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

“Me miq të mirë, faleminderit për vizitën”, ka shkruar ajo pranë postimit, foto në të cilën shihet edhe partneri i saj Fisnik Syla./Lajmi.net/