Mihrije Braha shtatzënë? (Foto)

Po flitet se këngtarja Mihrije Braha po pret edhe një fëmijë.

ShowBiz

13/10/2015 15:19

Në media po shkruhet se këngëtarja Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi po presin një fëmijë.

Sa është e vërtetë kjo gjë ende nuk dihet, por gjithçka ka filluar nga një fotografi ku çifti shihen të përqafuar me duart e dyre rreth belit të Mihrijes.

Ata kanë vetëm një fëmijë, djalin Platorin ndërsa pritet të konfirmohet apo demantohet lajmi./Lajmi.net

mi1