Mihrije Braha dhe Naim Abazi këndojnë në ditëlindjen e efendi Rexhepit – Lajmi.net
Mihrije Braha dhe Naim Abazi këndojnë në ditëlindjen e efendi Rexhepit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:30, 12 February 2019
Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepi e ka festuar ditëlindjen dhe për atmosferën u kujdesën Mihrije Braha dhe Naim Abazi.

Në faqen ‘Xhamia e Isa Beut’ në Facebook, është publikuar një video nga atmosfera e krijuar në ditëlindjen e Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepit, shkruan lajmi.net.

Në këtë mbrëmje kanë kënduar Mihrije Braha dhe Naim Abazi, e ky i fundit derisa po e uronte Rexhepin për ditëlindje tha se ai është një hoxhë shembull.

“Unë sot në realitet jam i nderuar se jam prezent në një mbrëmje qe shënon ditëlindjen e Reis Sylejman Rexhepit i cili besoni qe per vite ka vlejt goxha si nje baba shpirtëror sidomos ne aspektin fetar i shqiptarëve kudo që e kanë njoftë. Je hoxhë modern e model edhe nje nate këna me te qu edhe ne diskoteke”, ishin fjalët e Naim Abazit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO