Meti Alshiqi bëhet lojtar zyrtar i ligës suedeze në futboll (Foto)

I suksesshëm ka qenë edhe si moredator edhe si model.

ShowBiz

20/08/2017 21:04

Por, Meti Alshiqi mjaft i zoti është edhe në futboll, shkruan lajmi.net

Prandaj ai është bërë lojtar zyrtar i ligës suedeze në futboll. Meti në Instagram ka hedhur një fotografi ku tha se sot ka bërë lojën e parë dhe ka shënuar golin e parë.

E duke qenë se ka nisur kaq me sukes, padyshim që Meti do jetë një nga lojtarët më të kërkuar në shtetin ku jeton./Lajmi.net/

jjrjr