Meta i qeshur krah Haradinaj dhe Anitës, uron fitoren e Dardanëve

Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës ku do të përballet me Malin e Zi.

ShowBiz

14/10/2019 17:16

Presidenti Ilir Meta ka uruar fitoren e ‘Dardanëve’ ndërkohë që ka postuar edhe një foto me ish-kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën, shkruan lajmi.net.

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!|, shkruan Meta.

Ndeshja sot fillon nga ora 20:45 në staduimin ‘Fadil Vokrri’ dhe tre pikët janë të arta nga kjo betejë. /Lajmi.net/