Messi vjen me një lajm të madh (FOTO)

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka bërë të ditur se do të bëhet baba për herë të dytë.

Sport

30/04/2015 15:38

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka bërë të ditur se do të bëhet baba për herë të dytë.

Ai dhe e dashura e tij Antonella Roccuzzzo kanë një fëmijë së bashku, dhe tashmë kanë zbuluar se janë duke e pritur edhe një tjetër.

27-vjeçari ka publikuar një fotografi ku djali i tij Thiago është duke ia puthur barkun nënës, së bashku me mesazhin: “Mezi të presim të vish në botën tonë, të duam, Thiagui, nëna dhe babi”.