Messi tregon nëse i pëlqen Ronaldo

16:47 | 11 Janar 2016

Edhe Lionel Messi ka qenë në disponim në konferencën para Topit të Artë.

Argjentinasi ka folur edhe rreth rivalit tij të madh, Cristiano Ronaldo.

“Unë nuk kam xhelozi, ky është një tipar negativ. Ronaldo? Ai është vërtetë një djal i mirë”, deklaroi Messi, përcjellë “Lajmi.net”.

“Neymar? Ai është këtu vetëm falë vetes. Ka punuar shumë dhe është bërë i jashtëzakonshëm”, shtoi argjentinasi.