Messi shënon gol të bukur ndaj Celticut (VIDEO)

Lionel Messi ka kaluar Barcelonën në avantazh ndaj Celticut.

Sport

23/11/2016 21:13

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.