Messi nuk i do këta dy lojtarë në skuadrën e Barcelonës – Lajmi.net
Messi nuk i do këta dy lojtarë në skuadrën e Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 12:59, 12 February 2019
Leo Messi ka filuar të mendoj për largimet që do të ndodhin në verë nga Barcelona.

Leo Messi ka biseduar me Jose Maria Bartomeun për largimet që do të ndodhin në fund të këtij sezoni.

Sipas Don Balon, ylli argjentinas i ka bërë me dije presidentit katalonas se nuk i do dy lojtarë në skuadër, përcjell lajmi.net.

Messi ka kërkuar që Jeison Murillo dhe Kevin Prince Boateng të largohen nga skuadra në afatin e verës.

Argjentinasi është zhgënjyer nga forma e tyre, andaj ka kërkuar nga Bartomeu që t’i shet ata qysh në afatin e verës edhe pse u transferuan në janar te Barcelona. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO