Messi në spital (FOTO)

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka përfunduar në një klinikë për shkak të problemit në veshkë.

Sport

09/02/2016 11:27

Lionel Messi ka një problem, dhe ai nuk është aspak i lehtë.

Sulmuesi i Barcelonës ka përfunduar në një klinikë për shkak të problemit në veshkë, ka bërë të ditur e përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo”, përcjell “Lajmi.net”.

Ylli argjentinas i shoqëruar nga gruaja e tij, Antonella Rocuzzo ka shkuar për teste mjekësore.

Pse nuk po i gjuan penalltitë Messi?

Messi do të mungojë në ndeshjen kundër Valencias, në gjysmëfinale të Copa del Rey të mërkurën.