Messi i revoltuar, ja çfarë thotë pas barazimit të Argjentinës

Sipas mediave spanjolle, Lionel Messi është shprehur shumë i revoltuar me barazimin e Argjentinës në takimin e djeshëm kundër Paraguait me rezultat 2-2.

Sport

14/06/2015 12:03

Lionel Messi nuk ka arritur ta fsheh zhgënjimin që kishte për barazimin e Argjentinës ndaj Paraguait me rezultat 2-2.

Messi ka thënë se ky ishte një takim për tu harruar dhe se Argjentina duhet të fillojë të mendojë menjëherë për ndeshjet e ardhshme.

“Kjo ishte ndeshja e parë. Ne tani duhet të jemi më të relaksuar se kurrë dhe duhet të mendojmë për fitore kundër Uruguait”, u shpreh Messi, shkruan Mundo Deportivo.

YouTube player