Messi humbet penalltinë (Video)

Lionel Messi ka dështuar të shënojë nga penalltia në minutën e 30' në takimin ndërmjet Bilbaos dhe Barcelonës. Rezultati po vazhdon të jetë i barabartë, 0-0.