Messi, fitoren ia dedikon Vilanovës (Foto)

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, pas fitores ndaj Espanyolit, ka postuar në Facebook, duke ia dedikuar këtë fitore, ish-trajnerit të Blaugranasve, Tito Vilanovës.

Sport

26/04/2015 09:52

Messi e ka dedikuar fitoren në derbin ndaj Espanyolit, ish-trajnerit, Tito Vilanovës.

“Tito, ti çdo herë do të jesh me neve, në zemrat dhe memorioet tona”, ishte postimi i shkruar nga Messit.

Ai gjithashtu në këtë postim, vendosi dhe një fotografi ku shihej me ish-trajnerin, i cili ka ndërruar jetë disa muaj më parë.