Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Messi duke bërë hajgare me lojtarët e Cityt (Video)

21:25 | 18 Mars 2015

Lionel Messi është duke vazhduar me formën e tij të madhe, pasi është duke treguar spektakël kundër Manchester Cityt.

Messi padyshim që është lojtari më në formë në botë për momentin.

Ai është duke dhuruar spektakël në takimin e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt.

Messi e mori topin i vetëm, dhe me një klas të lart e kaloi Fernandinhon duke i’a futur topin ndërmjet këmbëve.