Messi dhe Guardiola në Premierligë

17:29 | 12 Janar 2016

Foto nga: http://lajmi.net/messi-dhe-guardiola-ne-premierlige/

Gjiganti i veshjeve sportive, Adidas, kërkon që Lionel Messi dhe Pep Guardiola të jenë në një skuadër.

Sipas informacioneve të siguruara nga “Marca”, bashkimi i Messit dhe Guardiolës mund të bëhet gjatë afatit kalimtar të qershorit.

Kjo pritet të bëhet në “Old Trafford” në klubin e Manchester Unitedit, përcjellë “Lajmi.net”.

Adidas po çmendet pas një ideje të tillë, e cila momentalisht qëndron vetëm në nivelin e thashethemeve, pasi s’ka asnjë konfirmim zyrtar.