Mësohet skuadra e re e Andrea Ranocchia – Lajmi.net
Mësohet skuadra e re e Andrea Ranocchia
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:21, 11 January 2019
Mbrojtësi i Interit, Andrea Ranocchia, i cili do të jetë i lirë nga korriku i këtij viti, po shkon drejt Bolognas.

Ish kapiteni i Interit, që mbush 31 vjet muajin e ardhshëm, nuk është paraqitur në asnjë minutë për ‘Zikaltërit’ këtë sezon.

Ai ka qenë i lidhur me disa skuadra, por raportet e medieve në Itali bëjnë të ditur se ai ka marrëveshje për t’iu bashkuar Bolognas në sezonin e ardhshëm.

Është shumë e mundur që Inter ta lirojë gjashtë muaj më herët lojtarin, për të mos i paguar pagën.

Ranocchia së fundi ka qenë i huazuar te Hull City në Premierligë dhe te Sampdoria në Serie A./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO