Mësohet kush po e shoqëron Arta Nitajn në Dubai

Arta Nitaj ndodhet me pushime në Dubai.

ShowBiz

13/10/2019 09:57

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Arta Nitaj aktualisht ndodhet në Dubai, shkruan lajmi.net.

Nga atje ditën e djeshme ajo e ka ndarë një foto në të cilën duket joshëse me bikini në plazh, ndërsa të gjithëve u ka interesuar ta dinë se me kë ndodhet Arta atje.

Nëpërmjet një tjetër postimi në Instastory, ajo la të kuptohet se në Dubai ka shkuar me një nga miket e saj.

Arta u bë e njohur për publikun pas rolit në një prej serialeve shqipare, e tash po e vazhdon karrierën e saj si moderatore./Lajmi.net/