Mësohet data e publikimit të këngës së re të Bebe Rexhës – Lajmi.net
Mësohet data e publikimit të këngës së re të Bebe Rexhës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:20, 12 February 2019
Këngëtarja, Bebe Rexha edhe pak ditë sjell këngën e re.

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka bërë publike datën e projektit të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Last Hurrah”, titullohet kënga e re e Bebes që do të lansohet me 15 shkurt dhe është projekti i saj i parë për 2019.

Presim të shohim se çfarë ka përgatitur këtë herë këngëtarja shqiptare pasi pëlqehet tejet shumë për muzikën që bën.

Së fundmi, Rexha shkëlqeu në “Grammy Awards”, ku këtë vit ishte ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

✞ #LastHurrah ✞ 3 Days ✞

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO