Mësohet data e publikimit të duetit mes Getoar Selimit dhe Majk

Këto ditë janë publikuar disa duete mes artistëve tanë.

ShowBiz

25/06/2018 14:39

E një tjetër është paralajmëruar ditë më parë nga dy reperët e njohur të labelit “Babastars”, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për reperët Majk dhe Ghetto Geasy, të cilët kanë njoftuar se nesër do të publikohet kënga e tyre e re.

Ata nuk kanë preferuar të japin shumë detaje rreth këtij projekti, por kanë zbuluar që kënga lansohet në orën 18:00.

Ky nuk është dueti i vetëm i dyshes, ngase reperët kanë edhe dy projkte tjera shumë të suksesshme, që janë “Ajo” dhe “S’jena mo”. /Lajmi.net/

#babastars

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha?… R? (@majkaveli) on