Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Mësohet data e publikimit të duetit mes Gent Fatalit dhe Skerdi Agos

17:00 | 7 Gusht 2020

Foto: Instagram

Edhe një duet po vjen në estradë.

Dyshja Gent Fatali dhe Skerdi Ago janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këngëtarët kanë njoftuar se kënga titullohet “Melodia” dhe do të publikohet nesër (e shtunë) në orën 18Ë00.

“Neser •E shtune •Ora 18:00🎧 #MELODIA @gentfatali“, ka shkruar Skerdi në njoftimin që e bëri në Instagram.

Projekti “Melodia” do të vije i shoqëruar edhe me videoklip, ndërsa një foto të shkëputur nga xhirimet e postoi vet Skerdi. /Lajmi.net/