Mesazhi enigmatik i Neymarit pas lajmeve për rikthimin te Barcelona – Lajmi.net
Mesazhi enigmatik i Neymarit pas lajmeve për rikthimin te Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:53, 11 January 2019
Pas babait të tij, edhe Neymar ka reaguar në Instagram rreth raportimeve të shumta për rikthimin e tij te Barcelona.

Sulmuesi brazilian që në vitin 2017 u bë lojtari më i shtrenjtë në histori duke iu bashkuar PSG-së nga Barcelona, ditëve të fundit është pjesë e spekulimeve për një rikthim në ‘Camp Nou’.

Është Mundo Deportivo që ka raportuar se Neymar po bën të pamundurën për të veshur edhe një herë fanellën e Barcelonës.

Kundër këtyre shkrimeve fillimisht ka reaguar babai i tij, duke i cilësuar si “lajme të rreme”, përcjell ‘lajmi.net’.

Është tani edhe Neymar që ka bërë të njëjtën gjë, duke i cilësuar po ashtu “lajme të rreme”, e duke e paraqitur një fëmijë në tri situata, që ballafaqohet me këto lajme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO